تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

بوقناق،بوقناق،عرق بوقناق،درمان دیابت،مضرات بوقناق،عوارض بوقناق،درمان دیابت،خواص عرق بوقناق،عرق بوقنا

     

  توجه"مراقب افراد سودجو باشید ،درمان قطعی دیابت فقط با برند،ارگانیک(اسکندری)وبا غلظت خاص که روی بطری هک شده است میباشد،نه باعرق ساده بوقناق که درعطاری ها بفروش میرسد.برای تهیه وسفارش مستقیم عرق بوقناق اصل با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.
  تنها صادر کننده عرق بوقناق اصل ازجمهوری اسلامی ایران.به انگلستان ،هلتد،امارات و نیوزلندشرکت ارگانیک (اسکندری)

  صادرات کالا

  جهت صادرات و ارسال کالا به کشورهای حوزه خلیج فارس ، اروپا ، آسیای شرقی وآمریکا از طریق پست سفارشی بین الملل با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

   (989364011252+)،( 32236534 9826+)

                   

  جهت خرید عمده برای مراکز انجمن دیابت وپزشکان محترم بااین شماره تماس حاصل فرمایید.  تلفن02632236534

  دارای مجوزهاوگواهینامه های صادرات کالا
  ................................................................................................

  بوقناق اصل اسکندری دارای 52خاصیت وخواص بی نظیر درمانی دیگر میباشد واین بوقناق هیچ گونه عوارض ومضراتی ندارد،عرق بوقناق اصل اسکندری درمان کننده قطعی دیابت میباشد.

  بوقناق وخواص عرق بوقناق اصل با فرمولاسیون خاص شرکت یاقوت(اسکندری)

  معجون بوقناق را که از گیاهان خاص می گیرندو سپس با فراوری خاص که تنها درواحد آزمایشگاهی شرکت یاقوت میباشددر ایران را  از گیاهان با رویش بیابانی و وحشی است که موجب درمان بسیاری از بیماری هاست. معجون عرق بوقناق بسیار مقوّی و موثّر است به همین دلیل سریعا باعث افت قنددر افراد غیر دیابتی میشود.

  معجون عرق بوقناق برای درمان کاهش پلاکت بسیار موثّر بوده و گلبول های قرمز خون را افزایش می دهد. و از این طریق در درمان کم خونی و تنگی نفس و آسم و نیز کاهش سکته های مغزی و قلبی موثّر است. عرق بوقناق پوست و عروق پوستی را باز و پوست را شفّاف می سازد.

   خواص عرق بوقناق اصل با فرمولاسیون خاص برای درمان امراض زیرهم بسیار مفید میباشدوعبارتند از:

   عرق بوقناق اصل اسکندری (تنها درمان کننده قطعی دیابت با فرمولاسیون خاص درایران وجهان)

  عرق بوقناق اصل جوش صورت را به علّت فعّال کردن کبد و تصفیه خون از بین می برد.

  عرق بوقناق اصل،برای نفخ معده و روده بسیار موثّر است.

  عرق بوقناق برای دستگاه گوارش، درمان کولیت و فعّال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنی عشر روده و تجزیه و تحلیل چربی ها (تری گلیسیرید و کلسترول) بسیار خوب و موثّر عمل کرده است.

  عرق بوقناق اصل غدد فوق کلّیه را فعّال کرده و ترشّح آدرنالین را تنظیم می کند و استرس و عصبانیّت و اضطراب را از بین می برد.

  عرق بوقناق اصل از همه جالب تر افزایش انسولین و فعّال کردن لوزالمعده و کاهش قند خون و درمان دیابت است. به همین جهت در افراد غیر دیابتی باید حتماً با کمی عسل طبیعی میل شود. چون به شدّت قند خون را کاهش می دهد.

  عرق بوقناق بیماران قندی می توانند هر روز  معجون عرق بوقناق را تناول کنند و اثرات معجزه آسای کاهش دیابت و درمان آن را تجربه کنند و اگر به همین ترتیب ادامه دهند قند بالا را کاهش داده و پایین می آورد. وکاملا دیابت را برای همیشه درمان میکند.

  معجون عرق بوقناق  اصل یبوست را از میان برده و به روده ها نرمی می دهد.

  برای افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند، قبل از غذا یک استکان و بعد از غذا نیز نصف استکان تناول نمایند.

  معجون عرق بوقناق را می توان بیست دقیقه قبل از غذا تناول نمود. در طول روز به جای آب می توان به طور متناوب از عرق بوقناق تناول کرد و آثار آن را که تنظیم تمام اعضای بدن و شفّافیّت پوست و طراوت و شادابی و تحرّک و سر زندگی و از میان رفتن اوره و اسید اوریک و چربی و کلسترول و قند و تیرگی پوست و تناسب اندام است، ملاحظه نمود. درمانگر دیابت
  با تشکر از دکتر هومنی و اسکندری

   آقای اسکندری با کوشش فراوان در صدد درمان شش ماهه بیماری دیابت با مبلغ پایین ،که برای همه هموطنان عزیز مقدرو باشد.

  توجه کنید: در خرید معجون عرق بوقناق وسایر عرقیات گیاهی و داروهای گیاهی وشفا بخش، دقت نمایید.تمام محصولات گیاهی (اسکندری )و عرقیات گیاهی یاقوت دارای شماره ثبت کالا به شماره 362706 و بسته بندی میباشد. افراد سودجو و بی مسولیت اقدام به تولید عرق بوقناق و سایر آنها نموده اند که در نگاه اول از کیفیت بسته بندی یا بطری عرق بوقناق و دیگر عرقیات متمایز از عرقیات اسکندری میباشد .هنگام خرید دقت کنید.عرقیات اسکندری(یاقوت) در بطری سفید و شفاف ارائه میشود که با لیبل مخصوص پخش عرقیات یاقوت (اسکندری)که در تیر بالا سمت چپ منو ملاحظه میفرمایید،درسراسر ایران توزیع میشودوبرای تهیه عرق حتما با شماره تلفن های داخل سایت تماس بگیرید نه شماره های دیگر وبرای مشاوره حضوری مستقیما به سامانه پیام کوتاه نام خود ونام شهر خودراsmsنمایید.

  چند نکته مهم که در مقاله ذیل حتما مطالعه نمایید.

  حل مشکل ديابت با رژيم غذايي ويژه گروهای خوني به همراه عرق بوقناق اصل(اسکندری)

   بنده معتقدم نه تنها ديابت بلکه بسياري از بيماري‌ها را مي‌توان با غذاهاي هماهنگ با گروه خون درمان نمود. از راهکارهاي مهم و بنيادين درمان ديابت پيروي از رژيم غذايي ويژة گروه خوني افراد است. چنين رژيمي، مشکلِ مقاومت به انسولين در موضوع ديابت را نيز درمان مي‌کند.

   به نحوة مبارزه و پيشگيري از بيماري‌هاي زيادي اشاره نموده ایم که همگي اين راهکارها کاملاً علمي و منطقي بوده که هر فرد سالم يا بيمار مي‌تواند در طول عمر خود به راحتي از آنها پيروي کند. اين روش، شما را از داروهاي شيميايي بي‌نياز و شيوه‌اي است کاملاً علمي، طبيعي و ارگانيک که قادر است مشکل اضافه وزن را نيز درمان کند. پيروي از يک رژيم غذايي مناسب با گروه خوني همراه با ورزش منظم مي‌تواند تا ۶۰ درصد از ريسک ابتلا به ديابت جلوگيري کند. اين رژيم غذايي مناسب با گروه خوني، بر خلاف ساير رژيم‌هاي غذايي، فقط يک رژيم کلي نيست بلکه مخصوص هر گروه خوني مي‌باشد و مي‌تواند کاملاًٌ بر طبق ويژگي‌هاي بدن شما عمل نمايد.

  ديابت بيماري است که کارکرد بدن را در جريان سوخت و ساز صحيح غذاها مختل مي‌سازد. هورمون انسولين ترشح شده از پانکراس به بدن شما کمک مي‌کند تا غذا به انرژي تبديل شود. ديابت به دو صورت به وجود مي‌آيد: يا پانکراس، انسولين ترشح نمي‌کند و يا بدن شما از انسولين ترشح شده نمي‌تواند استفاده کند.

  براي فهميدن اين‌که چرا انسولين بسيار مهم مي‌باشد، بايد بدانيد که چگونه غذا در بدن توليد انرژي مي‌کند. بدن شما از ۶۰ تريليون سلول تشکيل شده، که تمامي اين سلول‌ها براي زنده ماندن و فعاليت نياز به انرژي دارند.

  وقتي شما غذا مي‌خوريد پانکراس، انسولين ترشح مي‌کند و آن‌را به جريان خونتان مي‌فرستد و سلول‌ها از اين انسولين براي تجزيه و جذب گلوکز، اسيدهاي چرب و اسيد آمينه‌ها استفاده مي‌نمايند. هنگامي‌که پانکراس انسولين ترشح مي‌کند، سلول‌هاي بدن هيچ عکس‌العملي نسبت به آن نشان نمي‌دهند، اين وضعيت، مقاومت به انسولين ناميده مي‌شود. اين جاست که بسياري از افراد، خود را با اضافه وزن نشان مي‌دهند و در نتيجه، بدن بيشتر و بيشتر انسولين ترشح مي‌کند و بالاخره پس از مدتي قند در خون جمع شده و به جاي اين‌که توسط سلول‌ها مصرف شود و تبديل به انرژي گردد، همچنان در خون باقي مي‌ماند و به همين دليل است که افراد مبتلا به ديابت، قند خون بالايي دارند و اگر ميزان گلوکز در خون بالا باشد کليه‌ها نمي‌توانند گلوکز را تجزيه کنند و از طريق ادرار دفع مي‌شود. در زمان‌هاي بسيار قديم که آزمايش خون و ادرار وجود نداشت، پزشکان براي تشخيص ديابت به ناچار ادرار را مي‌چشيدند و اگر مزة شيريني احساس مي‌کردند، نشانگر ديابت در بيمار بود.

  ديابت در واقع بر دو نوع است: ديابت نوع ۱ که انسولين ترشح نمي‌شود، ديابت نوع ۲ که بدن، انسولين ترشح شده را نشناخته و از آن استفاده نمي‌کند. ديابت دوران حاملگي يک وضعيت موقتي است که در نيمة دوم بارداري به صورت مقاومت به انسولين پيش مي‌آيد. دليل اين مشکل ترشح زياد هورمون‌ها و يا توقف ترشح انسولين مورد نياز بدن مي‌باشد. ديابت دوران حاملگي معمولاً پس از زايمان از بين مي‌رود. اما زناني که ديابت دوران بارداري داشته‌اند، ريسک بالايي در ابتلا به ديابت نوع ۲ در سنين بالاتر دارند.

  جلوگيري از ابتلا به ديابت در مورد نوع ۲ رايج‌تر است و با پيروي از رژيم غذايي سالم و ورزش امکان‌پذير است. حتي روش‌هاي پيشگيري ديابت نوع ۱ را نيز مانند نوع ۲ با پيروي از رژيم غذايي ويژه گروه خون قابل کنترل مي‌باشد که در پاسخ به موضوع عرق آنتي ديابت(بوقناق اصل با برند یاقوت) که معجوني از عرق بوقناق اصل با فرآ.وری خاص یاقوت برای درمان دیابت و چند بیماری دیگر که به هر نوع طبع و مزاجی سازگار میباشد)مي‌باشد، به آن اشاره شده است. شير و دوغ شتر نيز همين خاصيت انسولين را به صورت يوني و ملکولي در خود دارد که متأثر از مصرف همين عرق است که در کنار این عرق توصیه میشود.

  امروزه پس از اعلام کشف اثرات گياه بوقناق وزول  که روي کبد تأثير متابوليکي دارد و هم براي پاکسازي کبد و خون اثر مستقيم دارد. بنابراين وقتي آنزيم‌ها و هورمون‌ها تنظيم شدند، پانکراس تحت تأثير چنين تحولات متابوليکي، سلول‌هاي ß (بتاي) آن ترميم و اصلاح شده و شروع به فعاليت مي‌کند که نتيجة آن ترشح انسولين و کاهش قند خون و اصلاح الگوي مقاومت سلول‌ها نسبت به انسولين است. طب مدرن و داروسازي، تا زماني‌که مي‌خواهند علايم اين بيماري (ديابت) را با مواد شيميايي (قرص، کپسول و …) مانند متفورمين، گلي بنکلاميد، تالبوتاميد، و … بپوشانند، نمي‌توانند با اين بيماري مبارزه کنند. وقتي‌که تمام بدن آسيب ديده است، بايد تمام اندام‌ها را مورد بررسي و معالجه قرار دهيم نه اين‌که سعي کنيم با داروها فقط روي علايم را بپوشانيم و اين هشدارهاي بدن را نابود کنيم و براي مدتي کوتاه درد را کاهش دهيم. زيرا اين علايم پس از مدتي کوتاه دوباره ظاهر مي‌شوند انسولين مي‌تواند تا مدتي قند خون بيمار را تقليل دهد و در مقياسي معمولي کنترل کند، اما در اصل باعث درمان اين بيماري نخواهد شد، زيرا به وسيلة انسولينِ تجويز شده نمي‌توانيم مسموميت بدن بيمار را برطرف و او را درمان کنيم و با اين قبيل داروها بيمار را با عوارض جانبي انسولين، و داروهاي شيميايي، بيشتر بيمار مي‌کنيم. يکي از عوارض متفورم ين و گلي بن‌کلاميد، کاهش توان جنسي و جلوگيري از نعوظ طبيعي و ايجاد احساس افسردگي است که متأسفانه طب مدرن براي درمان ديابت به ارمغان آورده است.

  موادي که براي پايين آوردن قند خون براي خوردن به بيمار مي‌دهند، مانند سولفور ادرار (سولفات‌هايي که در ادرار هستند) بي‌اثر نيستند و مي‌دانيم که آنها علايم ديابت را مي‌پوشانند و براي مدتي آنها را کاهش مي‌دهند.

  اما ما اين کاهش دادن علايم بيماري را گاهي به غلط با درمان واقعي اشتباه مي‌گيريم و گمان مي‌کنيم که با استفاده از فلان دارو بيمار خوب شده است، اما بعد از مدتي بيماري دوباره ظاهر مي‌شود. اين داروها فقط به وخيم‌تر شدن مشکل کمک مي‌کند ولي در اصل، درمان کننده نيستند. نقطه ضعف طب همين جاست پاشنة آشيل مطرح در افسانه‌ها امروزه در طب استعماري رخ مي‌نمايد. طب استعماري مي‌خواهد بيماري هميشه در کنار ما، سر سفرة ما (با قرص‌ها و کپسول‌ها و …) باشد، نمي‌خواهد بيماري به طور ريشه‌اي درمان و مشکل به طور کامل حل شود، از اين فرآيند تداوم بيماري کمپاني‌هاي صهيونيستي داروسازي سودهاي کلان مي‌برند زيرا اين بيماري و يا هر بيماري ديگري بر اساس نيّات پليد آن‌ها، بايد منشأ ايجاد صدها بيماري و در نتيجه هزارها داروي شيميايي و ميلياردها دلار سود تجاري در عرصة تجارت مافيايي دارو باشد. (در رأس تشکيلات مافيايي FDA آمريکا يک صهيونيست تمام عيار است و هر غذا و دارويي که در جهت تأمين منافع آنها باشد تأييد و هر آنچه با منافع آن‌ها تضاد و تعارض داشته باشد، مردود اعلام مي‌کنند!)

  قرار نيست همه چيز در طب مدرن با اين همه توليد داروهاي شيميايي ختم به خير و ختم به سلامت افراد شود! اين چرخة معيوب بيماري ← مصرف داروهاي شيميايي و داروهاي شيميايي← بيماري‌هاي جديد و بيماري جديد← داروي شيميايي جديد،

  بنابراين نه تنها ديابت بلکه سرطان و انواع MS و ميگرن و آلزايمر و چاقي و افسردگي و کبد چرب و ناتواني‌هاي جنسي کاملاً سياسي- اقتصادي و استعماري است توليد انواع بيماري‌ها مانند ايذر، سياه زخم و ابولا در آفريقا و انواع آنفلوانزاهاي فصلي و خوکي و آلرژي‌ها هم سياسي است تا ملتها گرفتار بيماري و ناتواني شوند و در کنار اين سياست‌هاي شيطاني توليد و ترويج مواد مخدر و مواد آرايشي و افزودني‌هاي شيميايي به غذاها را اضافه کنيد ملاحظه خواهيد کرد سرگرمي‌هايي است که سياست‌هاي استکباري و صهيونيستي براي نابودي ملت‌ها طراحي کرده‌اندتا شرکتهای داروسازی غرب و آمریکا صهیونیسم پولهای زیادی را به جیب بزنند  .

  الف: رژيم‌هاي غذايي که براي انواع بيماري‌ها به ويژه بيماري‌هاي قندي در نظر گرفته مي‌شوند، رژيم‌هاي درستي نيستند و نيازهاي بدن يک انسان بيمار را تأمين نمي‌کنند، بلکه اين رژيم‌ها بيشتر، دستگاه گوارش شخص بيمار را از بين مي‌برند .

  مواد غذايي آلوده و همراه با افزودني‌هاي شيميايي هر چند تحت عنوان پروتئيني و چربي که در اين رژيم‌ها موجود است، باعث اسيدي شدن محيط سلول‌ها و مسموم‌تر شدن بدن مي‌شوند و شرايط بيماري را وخيم‌تر مي‌کنند.

  1: اگر رژيم غذهايي بر اساس گروه خون هر فرد تنظيم شود خيلي کمتر اتفاق مي‌افتد کسي بيمار شود مگر عوامل ديگر در ايجاد بيماري دخيل باشد که از اختيار انسان خارج است.

  2: اگر افراد بر پاية مزاج خود و بر اساس مصلحات غذايي مناسب تغذيه کنند و مزاج شناسي را ملاک رژيم غذايي خود قرار دهند امکان ندارد به بيماري دچار شوند. چرا که در فرهنگ تغذية ايراني و اصول طب اسلامي- سنتي؛ حکيم ابوعلي سينا حدود ۱۰۰۰ سال پيش فرمولي را بيان داشته که مي‌گويد:غذاي شما، دواي شما، و دواي شما غذاي شماست. بنابراين غذاي سالم و طيّب و پاکي را بايد انتخاب کرد که منجر به مرض نشود و اگر شد معلوم است که آن غذا مشکل داشته است.

  وقتي ما بر اساس فرهنگ غربي، الگوي غذايي خود را انتخاب مي‌کنيم بايد بدانيم که بيماري هم به دنبال خواهد داشت که ديابت يکي از پي‌آمدهاي آن است.

  انواع فست فودها، نوشابه‌هاي رنگي گاز دار که شکر سفيد فراوان را به همراه دارد، چيپس و پفک و پيتزا و انواع سس و سوسيس و کالباس و شيريني جات صنعتي که هر يک از مواد متشکلة آن از روغن و شکر و خامه و ژل صنعتي است و آرد سفيد و بدون سبوس تا نحوة پخت آن، همه، سموم خطرناکي هستند که سيستم بدن را اسيدي و آماده براي بيماري مي‌کند و وقتي سروکار ما با مزه‌ها و خوشمزه‌هاي ظاهري باشد بايد در انتظار بيماري باشيم، انواع کنسروهاي غذايي و سرشار از افزودني‌هاي شيميايي و نمک فراوان (کلرور سديم)، انواع شکلات‌ها، شيريني‌هاي صنعتي، مرغ‌هاي آلوده به آنتي بيوتيک‌هاي شيميايي، سيستم هورموني بدن را مختل مي‌سازد و آنزيم‌ها و هورمون‌ها را از وظيفة اصلي خود دور مي‌سازد حتي آنها را ضايع و نابود مي‌کند و انواع ميگرن و ديابت و آلزايمر و M.S و سرطان و چاقي و افسردگي و عصبانيت و يبوست و بواسير و … را به ارمغان مي‌آورد.

  مواد غذايي که در مکانيسم سلامت نقش مؤثري دارد و طبيعت براي انسان در نظر گرفته است؛ مواد خاصي هستند که بيشتر از ميوه‌ها و سبزيجات و سالاد و جوانه‌ها و دانه‌ها تشکيل مي‌شوند. اين غذاها براي افراد سالم و نيز اشخاص ديابتي يکسان هستند و بدن به وسيلة اين مواد خام به بهترين شکلي تغذيه مي‌شود. فست فودها و نوشابه‌هاي ناگوار رنگي گازدار صنعتي، کولاها و کلاه‌هايي هستند که استعمار و فرهنگ غربي براي ما ساخته‌اند مواد سمي و خطرناکي هستند که نه سازندة آنزيم‌ها و هورمون‌ها هستند نه املاح معدني و ويتامين‌هاي مورد نياز بدن را به همراه دارند، غالباً با ادويه و سس و مواد شيميايي مانند نيترات‌ها و گلوتامات و بنزوات‌ها مزة دروغيني يافته که ذائقة ما را فريب داده ولي سيستم گوارش ما را مسموم و مختل مي‌سازند. به جاي روغن زيتون و کنجد و روغن حيواني گاوي به ما روغن‌هاي مارگارين و گياهي و پارافين‌هاي نفتي را دادند (عامل اصلي کبد چرب) و به جاي دمنوش‌هاي مفيد ايراني، چاي و قهوه‌هاي قلابي رنگي و اسانس‌دار را به حلق‌مان ريختند و به جاي خرما و توت و انجير و مويز، قند و شکر سفيد را دادند.

  و به جاي آرد سبوس دار و برنج سبوس دار که سرشار از انواع ويتامين‌هاي گروه B و املاح معدني کلسيم و فسفر و روي و پتاسيم و منيزيم، آرد سفيد و برنج سفيد را به خوردمان دادند، اين همه کمبودها و ضايعات و کاستي‌ها سبب ديابت و انواع بيماري‌ها مي‌شود خلاصه فرهنگ غذايي ما را تغيير دادند چون مي‌خواستند با بيمار شدن ما، داروهاي شيميايي کمپاني‌هاي صهيونيستي را با کسب ميلياردها دلار بر ثروت خود افزوده و ما را هم ناتوان و ذليل و عليل و بيمار سازند زيرا:

  براي نابودي يک ملت لشکرکشي لازم نيست، فقط کافيست الگوي غذايي آنها را تغيير داد.

  به لطف و عنايت الهي امروزه مردم ما آگاه شده‌اند و اين موج بيداري فراگير شده، شهري و روستايي ترفندهاي استعمار فريبکار را دريافته و گروه گروه اکنون به سمت غذاهاي اصيل ايراني، طبيعي و ارگانيک مي‌روند و ديگر سلامت خود را فداي مزه نمي‌کنند و مي‌خواهند اين چند صباح زندگي باقيمانده را بدون قرص و کپسول‌هاي شيميايي صهينونيستي سپري سازند و صبح پيروزي غذاي سالم، طيّب و حلال نزديک است.

  اما در خصوص دو عرق مؤثر براي درمان ديابت تحت عنوان آنتي ديابت (انسولين طبيعي و ارگانيک) در مطالب پي آمده توضيحاتي مبسوط تقديم حضور مي‌گردد.

  آنتي ديابت (انسولين سازطبيعي و ارگانيک)

  آنتي ديابت (انسولين طبيعي و ارگانيک) که بر اساس فرمول خاص و ترکيبي متناسب تهيه و از گياهان ياد شده و ارگانيک بوده بهترين گزينة درماني براي ديابت است به نام مکمل بوقناق که درکنار عرق بوقناق تجویز میشود.

  نکته ای خاص از آقای اسکندری:

  بدن انسان از طبیعت الهام گرفته وساخته شده نه از مواد شیمیایی و سموم دفع آفت باید هر انسان به آن چیزی که میل میکند با دقت بنگرد و توجه به سلامتی و روح و جسم خویش داشته باشد.پس بیاییم برای طول عمر بالا تر از خوراکی های ارگانیک و طبیعی بدون افزودنی های، شیمیایی استفاده کنیم .چرا در کشوری که مهد تمدن است و ایرانی اسلامی است باید سم درون بدن خود تزریق کنیم چرا از روغن های گیاهی و ارگانیک بدون افزودنی های خاص استفاده نمیکنیم.که بیشتر این بیماری ها ومنشا اصلی آن روغن های سرخ کردنی و جامد و انواع فست فودها و انواع نوشابه های گاز دار میباشد.چرا از میوه ها و سبزیجات معطر کم استفاده میکنیم. چرا از گیاهان مقوی برای درمان بیماری به جای داروهای شیمیایی استفاده نمیکنیم .چرا به دست خود تغذیه غلط را به کودکانمان آموزش میدهیم .بیاییم با رژیم های صحیح تغذیه، سلامتی خوذمان وعزیزانمان را تضمین کنیم .

  52درمان معجون بوقناق را بيشتر بشناسيم

  توجه:معجون خاص بوقناق با فرآوری خاص فقط با برند یاقوت(اسکندری)قابل درمان قطعی است.

  از اثرات درماني اين گياه مي‌توان به درمان بيماري قند به وسيلة فعال کردن آنزيم‌هاي کبدي و سلول‌هاي پانکراس و تحريک توليد انسولين از اين سلول‌ها، اشاره نمود که اين امر موجب کاهش قند خون و درمان دارويي بيماري قند مي‌گردد. البته لازم به ذکر است که درمان اصلي ديابت، اصلاح تغذيه به معناي واقعي و کامل آن، ورزش و تغيير الگوهاي غلط زندگي است، که در نهايت مي‌تواند موجب آن شود که حتي عرق بوقناق نيز از روند درمان فرد ديابتي حذف گردد. با اصلاح تغذيه و الگوهاي زندگي، سلول‌ها مي‌توانند به حالت طبيعي ژنتيکي خود باز گردند و در اين حالت ديگر نيازي به دخالت داروهاي شيميايي و گياهي نخواهد بود. زول معروف به زول شتره است که شتر، اين حيوان پربرکت علاقه‌اي ويژه به خوردن آن دارد به همين لحاظ شير و دوغ شتر سرشار از انسولين طبيعي بوده و يکي از راه‌هاي درماني بيماري ديابت به شمار مي‌رود.

  بيماريهاي ديگري که این محصول ميتواند براي درمان آنها مؤثر واقع شود عبارتند از:52خاصیت علمی

  بيماري‌هاي خون مانند کم‌خوني‌ها و کمبود پلاکت‌ها مانند بيماري IIP

  بيماري‌هاي تنفسي مانند آسم و تنگي نفس

  بيماري ضعف عضلة قلبي

  پيشگيري و کاهش بروز سکته‌هاي مغزي و قلبي

  درمان کوليت روده و رفع يبوست (يکي از بهترين خواص عرق زول و بوقناق)

  تنظيم ترشح آدرنالين و کاهش استرس، عصبانيت و اضطراب

  درمان کبد چرب مخصوصاً گريد (درجه) ۱و۲

  رفع جوش‌هاي صورت با فعال کردن کبد و تصفية خون

  تسريع درمان کيست تخمدان و فيبروم رحمي

  آنتي ديابت که يک ترکيب صد در صد گياهي و ارگانيک مي‌باشد فاقد عوارض جانبي و به همراه اصلاح الگوي تغذيه و ورزش، بهترين راهکار درماني ديابت است.

  توجه:نگاهي به عوارض چندنوع ازداروهاي شيميايي پايين آورندة قند خون:

  متفورين(مدفورمین):

  مکانيسم اثر: کم کردن مقاومت به انسولين در سلول‌ها.

  عوارض متفورين:: بي‌اشتهايي، تهوع، استفراغ، نفخ، اسهال، خستگي، دردهاي عضلاني، تنگي نفس، خواب‌آلودگي و معده درد.

  گلي بن کلاميد:

  مکانيسم اثر: تحريک سلول‌هاي لوزالمعده براي آزادي بيشتر انسولين، که با انسداد گيرنده‌هاي پتاسيم در سلول‌هاي بتاي جزاير لانگرهانس لوزالمعده اتفاق مي‌افتد.

  عوارض گلي بن کلاميد: افزايش وزن، سردرد، تهوع، ناراحتي معده، اسهال، افت فشار، تشنج، زردي چشم‌ها يا پوست، تيرگي ادرار، کم‌رنگي مدفوع، تب، گلودرد، بثورات جلدي، خارش يا کهير، تورم زبان، لب‌ها يا صورت، حساسيت به نور آفتاب، خون‌ريزي يا کبود شدگي.

  انسولين:

  مکانيسم: انتقال فعال گلوکز را از غشاء سلولي بافت عضله و چربي افزايش مي‌دهد.

  عوارض انسولین: تجمع چربي اضافه در بدن و افزايش وزن، حساسيت در محل تزريق همراه خارش، ضخيم شدگي پوست محل تزريق‌ها، تورم صورت، لب‌ها و يا زبان.از دست دادن سیستم ایمنی بدن.در صورت زياده روي درمصرف انسولین احتمال سکتة قلبي.

  نحوة مصرف معجون عرق خاص بوقناق:توجه حتما قبل از مصرف با مشاوران و آقای اسکندری مشورت کنید.

  نحوة مصرف شير و يا دوغ شتر: روزانه، يک ليوان ناشتا، يک استکان قبل از ناهار، يک استکان قبل از شام. در هر دو مورد (مصرف عرق يا دوغ شتر) بهتر است يک عدد بادام تلخ فقط صبح ناشتا خوب جويده و ميل شود.

  هشدار: برخي از سودجويان ممکن است عرق شنبليله و عرق برگ زيتون و عرق برگ گردو و عرق گزنه را مخلوط کرده به نام معجون عرق زول و بوقناق عرضه کنند که درهنگام خرید حتما به برند معجون بوقناق توجه فرمایید بنابراين بايد معجون بوقناق رافقط با شماره تلفن های نام برده در سایت تهیه فرماییدوگرنه عرقهای دیگر قابل درمان قطعی نمیباشد زیرا فرمولاسیون مخصوص این معجون فقط و فقط نزد شرکت یاقوت میباشد.در صورت تمايل براي تهیه معجون عرق با اينجانب  تماس حاصل فرماييد(09122070671)اسکندری"تا اطمینان کامل از بسته تحویلی را داشته باشید.

  توصية پاياني: ضرورت توجه به گروه‌هاي خون (O,A,B,AB) براي درمان و پيشگيري ديابت از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

   

  معاون وزیر بهداشت خبر داد                                                         9789647938228

   

                                  هزینه هر دیابتی ایرانی در ماه، هزار دلار                            

  خبرگزاری تسنیم: معاون وزیر بهداشت با تأکید بر ضرورت توجه به اقتصاد سلامت گفت: میانگین هزینه ماهانه مراقبت‌های بهداشتی هر فرد دیابتی در ایران حدود هزار دلار است، همچنین مجموع هزینه‌های دیالیز در کشور را بالغ بر ۲۰۰هزار میلیارد تومان عنوان کرد.                                                    

                                                               
                          

  به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، محمدباقر لاریجانی با اشاره به ضرورت توجه و نگاه راهبردی به اقتصاد سلامت اظهار کرد: طبق آمارهای موجود میانگین هزینه ماهانه مراقبت‌های بهداشتی برای هر فرد دیابتی در ایران حدود یک‌هزار دلار است در حالی که بهتر است به‌جای اینکه این هزینه‌ها صرف تجهیز مراکز دیالیز و غیره شوند، برای پیشگیری تخصیص یابد.

  لاریجانی در چهارمین نشست تخصصی دسترسی عادلانه جامعه به خدمات دارویی در ایران با بیان این مطلب افزود: وضعیت کنترل بیماران دیابتی مطلوب نیست و باید شیوه‌های جدید درمان در این حوزه برای پیشگیری و کنترل آن تحت پوشش بیمه‌ها قرار گیرند.

  وی مجموع هزینه‌های دیالیز در کشور را بالغ بر 200هزار میلیارد تومان برشمرد و اظهار داشت: 5میلیون نفر از هموطنان ما مبتلا به دیابت هستند و چنین آماری گویای این است که نظام سلامت باید برای کاهش مبتلایان به این بیماری برنامه ریزی صحیح اقتصادی داشته باشد.

  معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه مقوله اقتصاد سلامت و نگاه اقتصادی به آن از اهمیت وی‍‍ژه‌ای برخوردار است، اظهار کرد: روز به روز بحث خلاقیت در سرویس‌های درمانی و دارویی محدودتر از گذشته می‌شود در حالی که نقش آکادمی‌های تخصصی در معرفی سرویس‌های سلامت مورد نیاز جامعه، پُررنگ‌تر می‌شود.

  لاریجانی ادامه داد: در سال‌های گذشته آمار بالایی از تولید انواع دارو را شاهد بودیم اما امروز نگاه‌ها به صنعت داروسازی و سرویس‌های سلامت تغییر کرده است. خلاقیت‌ها در این حوزه نسبت به قبل محدودتر شده و هزینه‌های این خلاقیت‌ها رو به افزایش است.

  وی تصریح کرد: بررسی این موضوع که آیا خرید سرویس‌ها و داروهای جدید از لحاظ سلامت و اقتصاد به‌سود جامعه است یا خیر؛ محل سؤال بسیاری از سیاستگذاران حوزه سلامت شده است.

  معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام اینکه طرح تحول نظام سلامت در کشورمان از اهمیت وی‍ژه‌ای برخوردار است چراکه رهبر معظم انقلاب بر ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تحقق اهداف نوین در این حوزه تأکید داشتند، افزود: اهمیت بررسی هزینه اثربخش بودن سرویس‌ها و خدمات در اقتصاد سلامت بیش از پیش شده است و شیوه زندگی مردم و عوارض ناشی از آن از اولویت‌های بحث سلامت به شمار می‌رود.

  رئیس پ‍ژوهشگاه غدد دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: در این راستا پژوهشگاه غدد آمادگی دارد تا امکانات لازم را در اختیار آکادمی اقتصاد سلامت قرار دهد تا این مجموعه راهکارهای مناسبی را در زمینه بررسی سرویس‌ها و خدمات طولانی‌مدت به‌نفع بیماران و سیاست گذاران حوزه سلامت ارائه کند.

  ....................................................................................................................................................................

  برای دیدن شماره تلفن افرادی که از این عرق استفاده کرده اند و در طول این دوسال تحقیقاتی که بر روی این 1500نفرانجام شده و همگی به لطف پروردگار انسولین و قرصهای خود را کنار گذاشته اند میتوانید به مجله سلامت اسفند 93وفروردین واردیبهشت94 مراجعه کنید.شماره تلفن افراد با اجازه خودشان در مجله سلامت به چاپ رسیده است.

  توجه:همیشه سعی کنید از خوراکیهای ارگانیک استفاده نمایید.برای سلامتی بهتر وطول عمر بالاتر.

  نکته مهم:اخیرا درکشور بعضی موسسات با نام درمان دیابت اقدام به فعالیت کردند که شرکت یاقوت هیچ مسولیتی درقبال اینگونه افراد ندارد ولازم به ذکر است هموطنان گرامی فقط با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.عرضه کالا به صورت مستقیم.عرق بوقناق اصل

  (02632236534-09122070671-09364011252_09339195850)

  در زیر نکات بسیار مهمی برای درمان بعضی بیماری های مرتبط با دیابت و برخی خوراکی ها گفته شده که بسیار کارگشا میباشد وبا دقت مطالعه فرماییدوازنکات مهم استفاده کنیدبرای درمان هرچه بهتربیماران. 

  توصیه آقای اسکندری :

  هرچه از دامن طبیعت دور شویم بیشتر در معرض خطر قرار می گیریم. ویتامین ها و مواد آلی که از طریق میوه ها و سبزی های طبیعی تامین می کنیم بسیار بهتر و موثرتر از موادی است که به صورت مصنوعی و از طریق قرص ها و مکمل ها تامین می کنیم. به همین دلیل توصیه می کنیم با افزایش اطلاعات تان نسبت به میوه ها و سبزی ها از طبیعت بهره بگیرید تا علاوه بر آن که سلامت تان را تامین می کنید مانع از بروز عوارض ناخواسته ناشی از مصرف داروهای شیمیایی شوید.

  1-یک نسخه ویژه برای افرادی که نارسایی حاد کلیه دارند و نمیخواهند دیالیز شوندبه نکات زیر توجه فرماییند.

  وقتی می‏خواهیم کلیه‏ ها را بازسازی کنیم، باید بار همۀ کارهاي کلیه را سبک کنیم و سنگیني تجزيه خون و گرفتن ادرار را از دوش کلیه‏ ها آن قدر که ممکن است برداریم. تا آنجایی که ممکن است بیمار باید از دیالیز پرهیز کند؛ چون روی بافت کلیه و بافت مغز اثرات منفی می‏گذارد.70 تا80% بیمارانی که برای دیالیز معرفی می‏شوند با طب قدیم قابل درمان هستند، مگر افرادی که در اثر نارسایی کلیه بیشتر و دياليز کردن‏های مکرّر کليه‏ هاشان از مدار خارج شده است.

  افرادی که به سمت دیالیز کشیده می‏شوند، آن قسمت‏های سالم کلیه را هم نیز ممکن است از دست بدهند و به تدریج کلیه از بين ‏برود. گاه یک کلیه بزرگ به اندازه یک لوبیا کوچک می‏شود. آن موقع است که دیگر از دست ما نیز کاری بر نمی‏ آید، ديگر کلیه ‏ای وجود ندارد تا بخواهیم آن را بازسازی کنیم. اما باز هم با داروها و غذاهای ضدّ سموم و تصفيه کنندۀ خون به جريان دياليز کمک می‏کنيم که حال بيمار تا حدودی با کمک دياليز بهتر شود.

  بايد توجه داشت که مردم حتی از کيفيت غذاهای خسارت بار غافلند و علت آن اعتماد به رسانه‏ های جمعی است که متأسفانه زير يوغ سرمايه‏ داری مواد غذايي مضرّ را تبليغ می‏کنند. از روغن نباتی مايع و بعد از آن جامد بايد بشدت پرهيز شود. برای همۀ اندام‏های بدن مضر است و بويژه برای کليه‏ هايي که در حالت بحران قرار گرفته ‏اند. بی ‏انصافی است که خواص سويا را با گوشت گوسفند برابر اعلام می‏کنند! سوسيس و کالباس واقعاً خسارت‌بار و برای مبتلايان به نارسايي کليۀ حاد مرگ بار است. اما مردم نمی‏دانند که چرا اگر مرگ بار است توليد می‏شود! محصولات پاستوريزه هم که با آن همه تبليغ برای کلسيم انواع ناراحتی‏ها را بوجود می‏آورد و برای خريدن آن صف می‏کشند

  سيستم کامل و مجرّب در مبتلايان به نارسايي کلية حاد

  منضج صبحگاهی

  عرق خارخاسک و خارشتر از هر کدام يک ليوان را روی شعلۀ ملايم به جوش برسانيد بلافاصله آن را روی 3 قاشق غذاخوری خاکشير تميز بريزيد و به جای صبحانه در حالت ناشتا هر روز صبح ميل کنيد. تا دو ساعت بعد چيزی خورده نشود.

  اگر خشکی کليه ‏ها زياد باشد و بيمار هم خشک مزاج و لاغر اندام است می‏توانيد يک روز در ميان صبح‏ها هر بار 3 قاشق غذاخوری ترنجبين را در 1/5 ليوان آب جوش بريزيد و صاف کرده ميل کنيد. می‏توانيد بجای آب عرق خارشتر و خارخاسک را وقتی به حدّ جوش رسانديد، ترنجبين را در آن بريزيد و صاف کرده ميل کنيد.

  بجای عرق خارشتر و خارخاسک می‏توانيد يک روز در ميان 1/5 ليوان شير گاو غير پاستوريزه را بجوشانيد و داغ‏ داغ روی 3 قاشق غذاخوری خاکشير بريزيد و ميل کنيد.

  جوشانده بعداز هر غذا

  يک داروی شويندۀ کليه که برای همه انواع سوءمزاج‏هاي کليه مفيد است، و داروی پايه برای همۀ ناراحتی‏های کليه به حساب می‏آيد. اين جوشانده ‏بگونه‏ ای ترکيب شده که هيچ عوارض منفی برای کسی نداشته باشد حتی اگر اشتباهاً کسی آن را مصرف کند.

  گل‏ گاوزبان، گل‏ سرخ، بابونه، افتیمون، تخم ‏تره، سنبل ‏الطیب، تخم‏ جعفری، تخم‏ کاهو، تخم ‏شوید، تخم ‏کرفس، رازیانه، بادرنجبویه، سوسنبر یا نعنا، تخم‏ کافشه، مرزنجوش، خاکشیر، گزنه، دم‏ گیلاس، برگ ‏سداب و کاکنج، به میزان مساوی ترکیب و نیم‏کوب شود.

  به 5 قسمت مساوی تقسیم کنید، هر بار یک قسمت را با 6 شیشه(600 گرمی) آب روی شعله ملایم بجوشانید تا 4 شیشه بماند، صاف کنید و با یک استکان شکر و یا شکرقرمز بجوشانید تا 3 شیشه بماند. در یخچال نگه‏دارید و روزی 3 بار 5/1 ساعت بعد از هر غذا یک لیوان(گرمای ملایم مانند گرمای معمولی اتاق داشته باشد) میل کنید.

  هر بار که يک قسمت تمام شد، يک قسمت ديگر را مانند قسمت قبلی درست کرده در يخچال نگه‏داری و ميل کنيد.

  را مصرف کنید.

  رژیم غذایی برای جلوگیری از دیالیز

  همان سوپ گشنيز باشد، که با سبزی گشنيز و اسفناج يا برگ چغندر و يک قاشق برنج و ماهيچۀ گوسفند يا جوجه خروس خانگی با کمی نمک و پياز و زردچوبه بپزيد و بجای هر غذايي صبح تا شب هر وقت ميل داشتيد ميل کنيد. اگر خواستيد در اين سوپ آلوی بخارا يا شلغم يا کدو و کلم و امثال آن و سبزی‏های ديگر استفاده کنيد بلامانع است.

  اگر نارسايي کليه خيلی شديد است و کراتينين از حدود 4 بالاتر است بهتر است که فقط لعاب سوپ خورده شود. به هيچ وجه مواد خام مانند ميوه و آب ميوه نخوريد. نان هرگز حتی به اندازۀ يک پشت ناخن ميل نکنيد. اگر تشنه بوديد آب نجوشيده نخوريد و بهتر است که به جای آب همان عرق خارشتر ميل کنيد. کمپوت خانگی به مقدار کم اشکالی ندارد.

  مسهل عام بعدازظهرها

   عام برای بعداز ظهرها باید به اندازه ‏ایی باشد که یبوست را برطرف کرده و روزانه 2 تا 3 بار شکم کار کند. کار کردن بیشتر موجب انحراف مایعات و داروها از کلیه‏ ها به سوی روده‏ها خواهد شد. کار کردن کمتر نیز نشانۀ غلظت مواد بوده که مانع تأثیر داروها بر کلیه خواهد شد.

   

   روش تشخیص عسل طبیعی برای مصرف افراد دیابتی
   
  همه از خواص و فواید عسل می گویند و این روز ها به دلیل گرانی و استقبال بسیار از این ماده غذایی، متاسفانه عسل های تقلبی زیادی هم در بازار پیدا می شود.
  اما شما چگونه می توانید عسل اصل و خوب را از عسل تقلبی تشخیص بدهید؟ روش های زیادی که در حقیقت به افسانه شباهت دارد، در این باره شنیده می شود. مثلاً می گویند اگر عسل شکرک بزند، تقلبی است یا اینکه رنگش باید کهربایی باشد یا اینکه اگر آن را در ظرف بریزیم، نباید رشته اش قطع شود، اما باید گفت هیچ کدام از این روش ها برای تشخیص عسل اصل از تقلبی، جواب نمی دهد.

  مصرف عسل برای هر 4 گروه خونی OABAB مناسب می باشد. همچنین می توانید از عسل به عنوان بهترین شیرین کننده برای جودوسر استفاده کنید.
  1-روش اول تشخیص :
   عسل طبیعی و خالص باید شکرک بزند. آنزیم ها و قند موجود در عسل باعث شکرک زدن در آن می شود.
  اجسام خارجی از قبیل: ذرات موم، گرده گل یا حتی گرد و غبار می توانند به عنوان هسته تبلور باشند. شاید بتوان گفت که عسل طبیعی و خالص را می توان در آزمایشگاه های مواد غذایی از نوع تقلبی تشخیص داد.
  تقلب در ساخت عسل به روش های متنوعی انجام می شود به صورتی که حتی اگر  شما را بالای سر یک کندوی عسل هم بردند باز هم نمی توانید مطمئن باشید عسل های روی شبکه موم های این کندو ها تقلبی است یا اصل.
  2-روش دوم تشخیص :
  اگر عسل را داخل لیوان محتوی آب بریزید، چنانچه به صورت عمودی وارد لیوان پر از آب شده و در ته آن حمع می شود و به سرعت حل نگردد، عسل مطلوبی است، ولی اگر عسل هنگام ریختن در آب پخش شود از مطلوبیت و خلوص کمتر و رطوبت بالاتری برخودراد است. روش دیگر اینکه قطره ای عسل روی یک قطعه شیشه ریخته، چنانچه قطره عسل سریعاً وا رفت و پخش شد، دلیل به فاسد شدن عسل و دخل و تصرف انسان است، در حالی که قطره عسل طبیعی لحظاتی سفت و کمی مدور باقی می ماند.
  3-روش سوم تشخیص :
  عسل را درون ظرف ریخته و بعد آن را درون ظرف دیگر ریخته و اگر درون ظرف پر از حباب شد نشانه طبیعی بودن عسل است. با وجود روش های فوق این روش به تنهایی نمی تواند خالص بودن عسل را ثابت کنند و با اتکا به وضع ظاهری عسل کمتر می توان در مورد خلوص و مرغوبیت آن اظهار نظر صحیحی نمود، چرا که فقط روش آزمایشگاهی، روش مناسبی در تایین خلوص عسل می باشد و برای شناسایی تقلب در عسل بهترین راه اندازه گیری مقدار قند های موجود در عسل و تعیین نسبت قند فروکتوز به قند گلوکز در آن می باشد. نسبت قند فروکتوز به قند گلوکز در عسل طبیعی حدود 1/1 تا 1/2 می باشد که این نسبت در عسل طبیعی بر قرار نمی باشد.
   
  نکاتی برای مصرف جو دوسر وخواص آن در درمان بهتر دیابت
   
  به فارسی «یولاف»، «جو دوسر»، «جو پیغمبری»، «شوفان» و در کتب طب سنتی با نام «هرتمان» نام برده می شود و عربی آن «قرطمان» است. به فرانسوی Avoine و Avoine cultive و به انگلیسی oat و Cultivated oat گفته می شود. گیاهی است از خانوادة غلات Graminae نام علمی آن Avena sativa L. می باشد.
  مشخصات
  یولاف؛ گیاهی است یک‌ساله به ارتفاع حدود 1 متر، پس از رسیدن زردرنگ می شود. مشخصات عمدة آن این است که میوة آن به شکل خوشه و سنبلة غیر فشرده و در هر سنبله 3 گل دارد که گل فوقانی آن عقیم است و گل های طرفین بارور می شود و دانة آن در غلافی دارای دو سر می باشد. از علوفه های خوب حیوانات است به خصوص برای اسب خیلی مفید است. کاه یولاف برای تعلیف گاوهای شیرده مورد توجه می باشد. از نظر کشت و کار، یولاف به طور کلی دو نوع است: نوع بهاره و نوع پاییزه. در مناطقی که زمستان فوق العاده سرد باشد، نوع بهارة آن در اوایل بهار کاشته می شود و در مناطقی که زمستان معمولی باشد، نوع زمستانة آن در اوایل پاییز کاشته می شود. یولاف در بعضی از کشورهای شمال اروپا در مزارعی مخلوط با گندم و چاودار کاشته می شود و از محصول دانة مخلوط این سه غله، نان درست می کنند. یولاف در اغلب مناطق دنیا و هم‌چنین در بعضی از نقاط ایران کاشته می شود.

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر