تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

عرق بوقناق،بوقناق،خاصیت عرق بوقناق,بوقناق چیست،درمان دیابت،بوقناق،معجزه ای دردرمان دیابت

  بوقناق نوعی گیاه گل‌دار از خانواده‌ی چتریان (Apiaceae) بانام علمی Eryngium billardieri، از گیاهان با رویش بیابانی و وحشی است که موجب درمان بسیاری از بیماری‌هاست. اين گياه در استان‌های آذربايجان (تبريز)، همدان، اصفهان، كردستان، دامنه‌هاي البرز و زاگرس در ارتفاع 2600 متراز سطح دريا مي‌رويد. گياه مورد نظر به پارسی «خار زن‌بابا» و «چرخه»، و به آذري «بوقناق» نام دارد؛ در محل‌هاي مختلف اسامي مختلفي دارد و در منابع طب سنتی ایران، «شُکّاعی» و «شوکةالبیضا» ناميده شده است.

  ارتفاع این گیاه بین 50 تا 200 سانتي‌متر است؛ گیاهی پایا، مقطع ساقه‌ی آن مثلثي، پوشيده از تارهاي پنبه‌اي به رنگ سفيد و آبي روشن است. تمام قسمت‌هاي ساقه و شاخه‌ها بال‌دار هستند و در كناره و نوك آن‌ها خار وجود دارد. برگ‌هاي آن بزرگ و کشیده، بيضي با كناره‌ي خاردار و گل‌ها به رنگ بنفش به شكل يك طبق ضخيم و متراكم هستند كه گل‌ها در روی آن قرار دارند؛ گل‌ها منتهي به خار هستند و در انتهاي ساقه‌ي گل‌دهنده در تابستان ظاهر مي‌شوند. تخم آن ريز، مثلثي شكل، خاكستري رنگ و طعم آن شيرين است. در طب سنتی معمولاً از ریشه و میوه‌ی آن استفاده می‌شود. در قاعده‌ی میوه‌ی این گیاه مانند کنگر فرنگی مقداری اینولین وجود دارد و به همین دلیل این گیاه را کنگر فرنگی وحشی نیز می‌نامند. افراد محلی در آذربایجان برای درمان تب نوبه، جوشانده‌ي 30-25 گرم از ساقه و ريشه‌ي تازه‌ي این گياه در 500ميلي‌ليتر آب را به کار مي‌برند. گذاردن برگ‌هاي له‌شده‌ی گياه يا ماليدن شيره‌ي گياه بر روي پوست براي التيام زخم و كنترل زخم‌هاي كچلي، جرب و حتي در برخي موارد براي زخم‌هايی با حالت سرطاني اثر مفيد دارد.

  گیاه کیلهر گیاهی با رویش بیابانی میباشد.ودر مناظق کویری رشد مینماید.

  گیاه زول گیاه «زول» یا «زول گرزنی» نیز یکی از گیاهان خوراکی خودرو از خانواده‌ی چتریان با نام علمی Eryngium thyrsoideum Boiss. و با نام محلی «تولی» (در کرمانشاه) است. این گیاه در استان‌های آذربایجان، زنجان، کردستان، لرستان، قزوین و مرکزی می‌روید؛ در استان کرماشاه نیز در بیستون، سنقر، طاق‌بستان، اسلام‌آباد غرب، پاوه، ریجاب، کرند و گیلان‌غرب می‌توان این گیاه را یافت. 

  «زول گرزنی» گیاهی است پایا به رنگ سبز مات یا خاکستری و دارای ریشه‌ی عمودی و ساقه‌ی برخاسته، محکم و به ارتفاع 30 تا 100 سانتی‌متر که در پایین به ضخامت 15 میلی‌متر و در بالا پوشیده از برگ‌های متراکم ساده و منتهی به گل‌آذین مرکب تقریباً باریک و استوانه‌ای می‌باشد. برگ‌های این گیاه چرمی و ضخیم و به رنگ سبز مات یا متمایل به خاکستری و دارای رگبرگ‌های برجسته‌ی مشبک است. گل‌های این گیاه، کوچک و متمایل به سبز یا تقریباً خاکستری، مجتمع در کپه‌های کوچک به صورت گل‌آذین خوشه‌ای طویل، گریبان آن دارای 7 تا 9 برگ نوک‌تیز درفشی و محکم، 1 تا 3 بار بلندتر از کپه‌های گل و دارای دو پهلو و در قاعده دارای یک تا دو خار ریز می‌باشد. می‌توان ساقه‌های جوان «زول گرزنی» که نرم و انعطاف‌پذیرند از گیاه جدا کرد، پوست آن را کنده و مغز ساقه‌ی شیرین‌مزه‌ی آن را به صورت خام مصرف کرد.
  خواص درمانی عرق بوقناق .معجون عرق بوقناق از نظر طبیعت در طب سنتی، گرم و خشک است و عده‌ای نیز آن را سرد گفته‌اند. مصرف آن خشک‌کننده‌ی رطوبت‌ها و ضدسم است. معجون عرق بوقناق تأثیر مستقیم بر فعالیت‌های آنزیمی کبد داشته و برای پاکسازی کبد از سموم و باز کردن مجاری کبدی مفید است؛ بر غدد فوق‌کلیه اثر مفید و مؤثر داشته و در همکاری با کبد برای افزایش ترشح انسولین و فعال کردن لوزالمعده (پانکراس)، کاهش قند خون و درمان دیابت اثر شگفت‌آوری دارد. عرق بوقناق بسیار مقوّی و موثّر است به همین دلیل حتماً باید با قند و کمی عسل میل شود. چنان‌که نوشته‌اند، 52 خاصیّت دارد که مهم‌ترین آن‌ها به طور خلاصه عبارتند از:برای درمان کاهش پلاکت بسیار موثّر بوده و گلبول‌های قرمز خون را افزایش می‌دهد و از این طریق در درمان کم‌خونی، تنگی نفس و آسم و نیز کاهش سکته‌های مغزی و قلبی مؤثر است. - عروق پوستی را باز کرده و پوست را شفاف می‌سازد. - جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه‌ی خون از بین می‌برد. - برای نفخ معده و روده بسیار موثّر است. - برای دستگاه گوارش، درمان کولیت و فعّال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنی‌عشر (دوازدهه) و تجزیه و تحلیل بردن چربی‌ها (تری‌گلیسیریدها و کلسترول) بسیار خوب و موثّر عمل کرده است. افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند،میل نمایند. - غدد فوق‌کلیه را فعال کرده، ترشح آدرنالین را تنظیم می‌کند و استرس و عصبانیت و اضطراب را از بین می‌بردبه همراه معجون اعصاب یاقوت. - یبوست را از میان برده و به رود‌ه‌ها نرمی می‌دهد. - بسيار مدر است. - جهت درمان ورم و سنگ كليه و مثانه از آن مي‌توان استفاده كرد. - خوردن آن باعث قطع ترشح شير در مادران شیرده مي‌گردد. - از همه جالب‌تر نقش آن در افزایش ترشح انسولین، فعال کردن لوزالمعده، کاهش قند خون و در نتیجه درمان دیابت است که باید نوع فرآوری آن را دانست واین علم فقط نزد گروه تحقیقات ارگانیک اسکندری میباشدوعرق هایی که درعطاری ها وبابرند های مختلف به فروش میرسندهیچ کدام برای درمان قطعی دیابت نمیباشد.وعرق بوقناق اصل اسکندری برای درمان قطعی دیابت باید دارای فرمولاسیون خاص باشد وغلظت خاص داشته باشد ودارای تقطیر خاص باشد که فرمولاسیون خاص این معجون نزد شرکت اسکندری ارگانیک میباشد.ودرمان کننده قطعی دیابت را دارا است .پس برای درمان قطعی دیابت درهنگام خرید به نام اسکندری توجه فرمایید؛ به همین جهت در افراد غیر دیابتی باید حتماً با کمی عسل طبیعی میل نمایید.چون به شدت قند خون را کاهش می‌دهد. و اثرات معجزه‌آسای آن در درمان تدریجی دیابت را تجربه نمایند. کشف خواص معجون عرق بوقناق در درمان دیابت اثرات فارماکولوژیک و درمانی این گیاه که در عصاره و عرق آن متمرکز است درکنار مکمل آن که، توسط  آقای حامد اسکندری(محقق وپژوهشگر ،گیاه شناس وحکیم )که در سال 1387 پس از یک سلسله تحقیقات و آزمایش‌های بالینی بر روی بیماران دیابتی کشف گردید.  در خلال این بررسی‌ها مشخص شد برخلاف روش‌های درمانی طب نوین که فقط بر کاهش سطح قند خون تکیه دارد، عرق بوقناق و عرق زول بر فعال کردن و پاکسازی کبد و غدد فوق‌کلیه اثر داشته و موجب تحریک ترشح انسولین از لوزالمعده می‌گردد. در طی 8سال بررسی و پژوهش‌های بالینی، اثر قطعی این دارو همرا با مکمل های خاص آقای اسکندری بر درمان دیابت مشخص شدو همکاران پزشک زیر نظر آقای اسکندری در زمینه‌ی طب سنتی و طب مکمل توصیه گردید تامعجون عرق بوقناق را برای بیماران دیابتی مورد استفاده قرار دهند. که نتایج درخشان آن امروزه فراگیر شده است.
  تذکر: برخی افراد تولیدکننده‌ی عرقیات خود را به نام عرق بوقناق درمان کننده دیابت به فروش میرسانند که باید افراد مراقب سلامت خود باشند،زیرا از ترکیبی سه‌گانه شامل عرق برگ گردو، گزنه و شنبلیله برای مبتلایان به دیابت استفاده می‌کنند که این ترکیب برای افراد گرم‌مزاج چندان مطلوب و مناسب نیست زیرا موجب گرمی و حرارت طبع کبد و غلظت ادرار و در نتیجه فشار بر کلیه‌ها می‌شود؛ اما معجون عرق بوقناق و فرمولاسیون خاص را به عنوان یک عرق مرکب‌القوی، طبیعتی معتدل دارد که مفیدتر و مؤثرتر می‌باشد. در تجویز گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی، توجه دقیق به سبک زندگی و رژیم غذایی و مزاج افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است سوابق پژوهشی و آمار درمان موفق در ابتدا معجون عرق گیاه بوقناق گرفته شد و به صورت حرفه ای بر روی مبتلایان دیابت آزمایش شد. پس از مدتی مشخص شد که معجون خاص عرق بوقناق در مبتلایان به دیابت اثر مثبت شگفت‌آوری دارد و ادامه‌ی تحقیقات بر روی افراد دیابتی متمرکز شد. یک مرکز معتبر پخش گیاهان دارویی و عرقیات گیاهی به نام «گیاهان دارویی،ارگانیک اسکندری »به صورت مستقیم وبا مشاوره رایگان درطول درمان میباشد.ویا،با وقت قبلی برای مشاوره حضوری، برای سریع تر درمان شدن بیماران دیابتی. با توجه به این که گیاه بوقناق و زول ومکمل خاص نوع1برای عموم ناشناخته بود، جلب اعتماد مردم و راضی کردن بیماران برای مصرف این داروی جدید کار دشواری بود؛ ولی با مشخص شدن اثرات مثبت آن، به مرور مورد اقبال قرار گرفت. در یک طرح پژوهشی به مدت یک سال، بیش از 2500 نفر بیمار دیابتی از مناطق مختلف کشور با معجون عرق بوقناق تحت درمان قرار گرفتند که در تمام موارد نتیجه‌ی درمان مثبت بود و بیماری دیابت در این افراد تحت کنترل قرار گرفت. دوره‌ی درمان شش  ماه بود و افراد پس از دوره‌ی شش ماهه از نظر برگشت بیماری و عوارض جانبی احتمالی دارو تحت نظر قرار گرفتند که در هیچ موردی عوارض جانبی و برگشت بیماری مشاهده نشد. پزشکان زیادی. در این طرح همکاری داشتند. که با توجه به آمار بیماران، به صورت وسیع از این دارو استفاده کرده و نتایج بسیار خوبی گرفتند؛ به طوری که از طریق مصاحبه‌های تلویزیونی اعلام کردند بیماری دیابت فقط بامعجون  عرق بوقناق با فرمولاسیون خاص وبابرند یاقوت قابل درمان است و عرق های گیاهی که درعطاری ها به فروش میرسدبا نام بوقناق هیچ کدام درمان کننده نیستند وفقط بانام تجاری اسکندری است که درمان کننده میباشد.مراقب افراد سودجو باشید به این نکته مهم توجه فرماییددرهنگام خرید عرق. حتما به برند (اسکندری) که بر روی لیبل حک شده است دقت فرمایید وبرای تهیه معجون بوقناق تنها با شماره تلفن هایی که در داخل سایت میباشدتماس حاصل قرمایید .بیمارانی که در این طرح تحت درمان قرار گرفتند، رژیم غذایی صحیح از نظر طب سنتی ایرانی را رعایت کرده و تنش‌های عصبی را با مصرف دمنوش‌های گیاهی کنترل کردند.که بامشاوره مستقیم آقای اسکندری مدت درمان خود را کاهش داده اند. همچنین مصرف داروهای شیمیایی و انسولین را به طور کامل قطع کرده، دوره‌ی درمان را کامل نموده و دستور مصرف عرق را به صورت دقیق دنبال کردند. همه‌ی افراد از نظر جسمی در شرایط مطلوب هستند و کسانی که انسولین تزریق می‌کردند دیگر نیازی به این کار ندارند. این درمان بر روی کودکان خیلی بهتر نتیجه داده است.ودر برخی کودکان نیاز به مکمل های خاص آقای اسکندری میباشد. آمار و سوابق درمان و شماره‌ی تلفن بیماران درمان‌شده در این طرح پژوهشی، در دفتر «ماهنامه‌ی غذای سالم» موجود است.
  توجه:این دارو فقط بابرند"ارگانیک اسکندری" برای بیماران دیابتی قابل درمان است.  پس درهنگام خرید حتما به نام تجاری یاقوت که این فرمولاسیون فقط و فقط نزد این شرکت میباشد توجه فرمایید.این موضوع باعث جلب توجه افراد متقلب و سودجو شده که مایة تأسف و بسیار نگران‌کننده است. درماه های اخیر عرقیات ترکیبی دیگری را به نام عرق بوقناق معرفی کردندکه رقیق شده با آب میباشدویا درآن از عرقیات دیگر استفاده شده.وفرمولاسیون این عرق که برای هر نوع مزاج و طبعی سازگار میباشدفقط نزد شرکت یاقوت میباشد. درهنگام خرید به نام یاقوت توجه فرمایید، برای ثبت محصول و تولید معجون عرق بوقناق با غلظت مناسب وفرمولاسیون خاص که قابل درمان صددر صد میباشددر بطری و بسته‌بندی خاص اقدام کرده ایم. در حال حاضر شرکت «عرقیات گیاهی یاقوت» با برند «یاقوت» "ارگانیک اسکندری" تنها تولیدکننده‌ی معتبر این محصول بوده و «فروشگاه مهر اسکندری » در کرج تنها مرکز عرضه‌ی این محصول با لیبل خاص (اسکندری)می‌باشد که تمام مراحل تولید، بسته‌بندی، عرضه و درمان توسط این دارو مستقیماً زیر نطر آقای اسکندری میباشد.برای تهیه معجون خاص حتما با شماره تلفن های داخل سایت تماس بگیرید نه شماره های دیگر ویا مستقیما به سامانه پیام کوتاه نام خود ونام شهر راsmsنماییدبرای مشاوره حضوری . توجه به آگاهی‌رسانی مناسب به جامعه و حمایت دولت از متخصصان طب سنتی و پزشکان علاقمند به طب مکمل می‌تواند مانع این گونه سوءاستفاده‌ها در عرصه‌ی داروهای گیاهی گردد. نقش سازمان صدا و سیما و همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این زمینه بسیار مهم بوده و است. امید است با حمایت مسؤولان، هم‌وطنان دردمند با خیالی آسوده از این داروی جدید برای مداوای خود استفاده کنند و از اثرات مثبت آن بهره‌مند شوند. باشد که در آینده‌ی نزدیک، درمان قطعی بیماری‌هایی همچون ام.اس توسط طب سنتی ایرانی را از طریق مراجع رسمی کشور به دنیا اعلام کنیم.همچون عرق بوقناق با فرمولاسیون خاص اسکندری.

  توجه :مطالب فوق با ذکر منبع گروه ارگانیک اسکندری درسایتها بلامانع است.

  .........................................................................................................

  متن مصاحبه آقای اسکندری درمورد کشف گیاه بوقناق در باشگاه خبرنگاران جوان شبکه خبرصداوسیما

  کد متن خبردرسایت www.yjc.ir

  کدخبر:5494703

  حامد اسکندری، محقق و گیاه‌شناس ومتخصص طب سنتی وکاشف بوقناق در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه بهداشت ودرمان شبکه خبر با اشاره به درمان دیابت از طریق داروی گیاهی "بوقناق" گفت: در صورتی که گیاه "بوقناق" در شرایط خاص فرآوری شود و دارای غلظت به خصوصی باشد، باعث سلول‌سازی در پانکراس می‌شود و از این طریق باعث درمان دیابت در افراد مبتلا می‌شود.
  وی ادامه داد: مدت درمان بسته به شرایط جسمانی، مزاج و نوع دیابت فرد مبتلا، از 6 الی 8 ماه ممکن است، طول بکشد.
  اسکندری در ادامه افزود: افراد مبتلا به دیابت نوع یک در کنار مصرف معجون بوقناق باید از مکمل‌های گیاهی دیگری نیز استفاده کنند و همچنین دیابتی‌های نوع 2 نیز در یک ماه پایانی دوره درمان برای پاکسازی اثرات داروهای شیمیایی و سرعت در روند بهبود باید از این مکمل‌ها استفاده کنند.
  وی در بخش پایانی خاطرنشان کرد: نکته قابل توجه در درمان قطعی دیابت، رژیم‌غذایی و رعایت نکات غذایی است که توسط متخصص تجویز می‌شود، زیرا در صورت عدم رعایت رژیم غذایی مورد نیاز، درمان صورت نمی‌گیرد.
  متن این خبر،درسایت خبرگزاری صداوسیما منتشر گردیده است.www.yjc.ir

  ..............................................................................................................................................

  آدرس سفارش کالا در سراسر ایران وتنها مرکز فروش درایران : استان البرز،کرج خ شهید بهشتی روبروی بیمارستان امام خمینی پاساژحسنخانی فروشگاه بزرگ مهر(اسکندری)

  شماره ثبت کالا:362706

  مجوز بهداشت:40/10088

  توجه:هیچ شعبه ونمایندگی درهیچ جای ایران نداریم وفقط کرج روبروی بیمارستان امام خمینی ،ارسال مستقیم کالا به سراسر ایران رایگان میباشد.

  معرفی پخش برنامه های صدا و سیما درموردمعجون  عرق بوقناق و زول و مکمل ها

  روزهای شنبه برنامه به خانه برمیگردیم شبکه 5سیما هرهفته

  روزهای دوشنبه دربرنامه رادیو سلامت صدا

  یک هفته درمیان شنبه ها در شبکه سلامت سیما

  برای درمان بیماری ها میتوانید ازعرقیات گیاهی وترکیبی ومعجون های کاملا گیاهی واصیل باتقطیرخاص درکنار مشاوره رایگان  استفاده نمایید.معجون کبد چرب،درمان پروستات،چربی سوز،سنگ شکن،دردمفاصل،زخم معده،آسم،درمان کلیه و مجاری ادرار،درمان گوارش ،درمان اعصاب و استرس،درمان کم خونی،درمان پرکاری و کم کاری تیروئید،کولیت،میگرن،کیسه صفرا،یائسگی ،کیست ،و...توسط معجون های صددرصد گیاهی وشفابخش ازمعجون های کاملا ارگانیک درمدت درمان 40الی 60روزه استفاده نماییددرکنار مشاوره رایگان

  از خواص "معجون های خاص" که برای درمان بیماریها ی قلبی،آسم،کم خونی،گوارش،اعصاب،کبد چرب،گرفتگی عروق،یائسگی،پروستات،قوای جنسی،رماتیسم،شب ادراری،کلیه ومجاری ادرا،بواسیراز معجون های خاص آن با فرمولاسیون خاص یاقوت(اسکندری) استفاده شوند . عرق بوقناق وزول ومعجون های کبد چرب،معجون گوارش،معجون قوای جنسی،معجون قلب،معجون پروستات،معجون رماتیسم،معجون آلرژی وحساسیت،معجون اعصاب،معجون کلیه و شب ادراری بهرمند شوید.

  تمامی عرقیات درآزمایشگاه مدرن وبا حضور متخصصان مورد آزمایش و ارزیابی قرار میگیرد وپس از تایید نهایی عرضه میگردد.

  عرقیات گیاهی ومعجون های یاقوت همگی دارای مجوز سیب سلامت و،زیر نظر مستقیم آقای اسکندری میباشد.

  مشاوران در طول درمان درکنار شما هستندتابهترین نتیجه را درکمترین زمان بدست آورید . برای تازه ترین اخبار ومحصولات با ما باشید.

  ارسال به سراسر ایران تحویل یک روزه میباشد. وکشورهای دیگر طبق زمان بندی اداره پست بین الملل ارسال میگردد.

  همراه با نسخه های رژیم های غذایی(رایگان)

  مشاوره رایگان میباشد.

  مشاور و راهنما:آقای اسکندری(09122070671)
  ساعات پاسخگویی مشاوران : (9صبح الی 21شب) قابل توجه تماس گیرندگان محترم: جهت انجام فریضه نماز پاسخگویی در هنگام نماز تا 30 دقیقه بعد از آن امکان پذیر نمی باشدباتشکر.

               تهیه کتابها و جزوات و عرقیات و نسخه رژیم های غذایی

  توجه برای تهیه معجون خاص بوقناق ومعجون های گیاهی ومحصولات ارگانیک دیگردرهرجای ایران فقط با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

  تلفن های عرضه مستقیم کالا،بدون واسطه درسراسرایران وجهان

  32236534 26 0098

  09122070671

  09364011252

  09339195850

  09196427150

  درصورت درخواست مشاوره حضوری نام بیمار،سن بیمار و شهر خودرابه شماره سامانه زیر پیامک نمایید .

  توجه:نوبت دهی ازتاریخ ثبت نام برای چهار ماه بعد از آن تاریخ میباشد.

      سامانه هوشمند پیام کوتاه, درمان دیابت(اسکندری):50001180119003     آدرس:استان البزر،کرج،خ شهید بهشتی،روبروی بیمارستان امام خمینی،پاساژحسنخانی طبقه زیرین فروشگاه بزرگ مهر

  برای مشاوره حضوری حتما نام خود ونام شهر خود را به سامانه پیامکی smsنمایید.ویک هفته قبل از روز نوبت با شما تلفتی هماهنگ می شود ویا با شماره تلفن های داخل سایت  تماس حاصل فرمایید.(توجه:از،زمان ثبت نام برای چهارماه آینده نوبت دهی انجام میشود.).

  معجزه‌ی معجون و عرق بوقناق ،زول ،معجون اعصاب و مکمل قندخون با فرآوری خاص" گروه متخصص ارگانیک اسکندری "برای درمان  قطعی دیابت به همراه مکمل های خاص و رژیم های غذایی برحسب گروه های خونی توسط مشاوره آقای اسکندری

  درمان دیابت ،واقعیتی است که با مصرف عرق بوقناق اصل و گیاهان دارویی و میوه ها و سبزیجات و رعایت اصول الگوی تغذیه ،ورزش وتحرک و پرهیز از فست فود ها و نوشابه های گازدار رنگی ،قند و شکرو برنج سفید و روغن های پارافینی امکان قطعی درمان کامل را در پی خواهد داشت. که هرکدام از موارد منع شده ی بالا جایگزینی  سالم دارند ،عرق بوقناق اصل با غلظت خاص و عرق زول ، شیر و دوغ شتر از مهمترین شاخص های درمانی این بیماری خطرناک است .مواد خوراکی یاد شده موجب پاکسازی ،ترمیم و تحریک کبد برای تولید انسولین توسط پانکراس بوده و کلیه را نیز بازسازی نموده و دیابت را کاملا درمان میکند .
  برای مشاوره و تهیه عرق بوقناق با غلظت خاص(اسکندری) و دیگر محصولات (دوغ شتر ،روغن ارده کنجد ،روغن زیتون،جو دوسر و...)میتوانید باشماره های داخل سایت تماس  حاصل فرمایید :

  توجه"مراقب افراد سودجو باشید ،درمان قطعی دیابت فقط با برندارگانیک(اسکندری)وبا غلظت خاص که روی بطری هک شده است میباشد،نه باعرق ساده بوقناق که درعطاری ها بفروش میرسد.برای تهیه وسفارش مستقیم عرق بوقناق اصل با شماره تلفن های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.
  تنها صادر کننده عرق بوقناق اصل ازجمهوری اسلامی ایران.به انگلستان ،هلتد،امارات و نیوزلندشرکت(اسکندری)

  صادرات کالا

  جهت صادرات و ارسال کالا به کشورهای حوزه خلیج فارس ، اروپا ، آسیای شرقی وآمریکا از طریق پست سفارشی بین الملل با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

   (989364011252+)،( 32236534 9826+)

  جهت خرید عمده برای مراکز انجمن دیابت وپزشکان محترم بااین شماره تماس حاصل فرمایید.  تلفن02632236534

  دارای مجوزهاوگواهینامه های صادرات کالا
  ...............................................................................................

   

  شماره ثبت کالا:362706
  شماره مجوز بهداشت و سیب سلامت از سازمان غذا و دارو:

  40/1008

  بوقناق وخواص عرق بوقناق اصل با فرمولاسیون خاص شرکت یاقوت(اسکندری)

  معجون بوقناق را که از گیاهان خاص می گیرندو سپس با فراوری خاص که تنها درواحد آزمایشگاهی شرکت یاقوت میباشددر ایران را  از گیاهان با رویش بیابانی و وحشی است که موجب درمان بسیاری از بیماری هاست. معجون عرق بوقناق بسیار مقوّی و موثّر است به همین دلیل سریعا باعث افت قنددر افراد غیر دیابتی میشود.

  معجون عرق بوقناق برای درمان کاهش پلاکت بسیار موثّر بوده و گلبول های قرمز خون را افزایش می دهد. و از این طریق در درمان کم خونی و تنگی نفس و آسم و نیز کاهش سکته های مغزی و قلبی موثّر است. عرق بوقناق پوست و عروق پوستی را باز و پوست را شفّاف می سازد.

   خواص عرق بوقناق اصل با فرمولاسیون خاص برای درمان امراض زیرهم بسیار مفید میباشدوعبارتند از:

   عرق بوقناق اصل جوش صورت را به علّت فعّال کردن کبد و تصفیه خون از بین می برد.

  عرق بوقناق اصل،برای نفخ معده و روده بسیار موثّر است.

  عرق بوقناق برای دستگاه گوارش، درمان کولیت و فعّال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنی عشر روده و تجزیه و تحلیل چربی ها (تری گلیسیرید و کلسترول) بسیار خوب و موثّر عمل کرده است.

  عرق بوقناق اصل غدد فوق کلّیه را فعّال کرده و ترشّح آدرنالین را تنظیم می کند و استرس و عصبانیّت و اضطراب را از بین می برد.

  عرق بوقناق اصل از همه جالب تر افزایش انسولین و فعّال کردن لوزالمعده و کاهش قند خون و درمان دیابت است. به همین جهت در افراد غیر دیابتی باید حتماً با کمی عسل طبیعی میل شود. چون به شدّت قند خون را کاهش می دهد.

  عرق بوقناق بیماران قندی می توانند هر روز  معجون عرق بوقناق را تناول کنند و اثرات معجزه آسای کاهش دیابت و درمان آن را تجربه کنند و اگر به همین ترتیب ادامه دهند قند بالا را کاهش داده و پایین می آورد. وکاملا دیابت را برای همیشه درمان میکند.

  معجون عرق بوقناق  اصل یبوست را از میان برده و به روده ها نرمی می دهد.

  برای افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند، قبل از غذا یک استکان و بعد از غذا نیز نصف استکان تناول نمایند.

  معجون عرق بوقناق را می توان بیست دقیقه قبل از غذا تناول نمود. در طول روز به جای آب می توان به طور متناوب از عرق بوقناق تناول کرد و آثار آن را که تنظیم تمام اعضای بدن و شفّافیّت پوست و طراوت و شادابی و تحرّک و سر زندگی و از میان رفتن اوره و اسید اوریک و چربی و کلسترول و قند و تیرگی پوست و تناسب اندام است، ملاحظه نمود. درمانگر دیابت
  با تشکر از دکتر هومنی و اسکندری

   آقای اسکندری با کوشش فراوان در صدد درمان شش ماهه بیماری دیابت با مبلغ پایین ،که برای همه هموطنان عزیز مقدرو باشد.

  توجه کنید: در خرید معجون عرق بوقناق وسایر عرقیات گیاهی و داروهای گیاهی وشفا بخش، دقت نمایید.تمام محصولات گیاهی (اسکندری )و عرقیات گیاهی یاقوت دارای شماره ثبت کالا به شماره 362706 و بسته بندی میباشد. افراد سودجو و بی مسولیت اقدام به تولید عرق بوقناق و سایر آنها نموده اند که در نگاه اول از کیفیت بسته بندی یا بطری عرق بوقناق و دیگر عرقیات متمایز از عرقیات اسکندری میباشد .هنگام خرید دقت کنید.عرقیات اسکندری(یاقوت) در بطری سفید و شفاف ارائه میشود که با لیبل مخصوص پخش عرقیات یاقوت (اسکندری)که در تیر بالا سمت چپ منو ملاحظه میفرمایید،درسراسر ایران توزیع میشودوبرای تهیه عرق حتما با شماره تلفن های داخل سایت تماس بگیرید نه شماره های دیگر وبرای مشاوره حضوری مستقیما به سامانه پیام کوتاه نام خود ونام شهر خودراsmsنمایید.

  چند نکته مهم که در مقاله ذیل حتما مطالعه نمایید.

  حل مشکل ديابت با رژيم غذايي ويژه گروهای خوني به همراه عرق بوقناق اصل(اسکندری)

  بنده معتقدم نه تنها ديابت بلکه بسياري از بيماري‌ها را مي‌توان با غذاهاي هماهنگ با گروه خون درمان نمود. از راهکارهاي مهم و بنيادين درمان ديابت پيروي از رژيم غذايي ويژة گروه خوني افراد است. چنين رژيمي، مشکلِ مقاومت به انسولين در موضوع ديابت را نيز درمان مي‌کند.

  به نحوة مبارزه و پيشگيري از بيماري‌هاي زيادي اشاره نموده ایم که همگي اين راهکارها کاملاً علمي و منطقي بوده که هر فرد سالم يا بيمار مي‌تواند در طول عمر خود به راحتي از آنها پيروي کند. اين روش، شما را از داروهاي شيميايي بي‌نياز و شيوه‌اي است کاملاً علمي، طبيعي و ارگانيک که قادر است مشکل اضافه وزن را نيز درمان کند. پيروي از يک رژيم غذايي مناسب با گروه خوني همراه با ورزش منظم مي‌تواند تا ۶۰ درصد از ريسک ابتلا به ديابت جلوگيري کند. اين رژيم غذايي مناسب با گروه خوني، بر خلاف ساير رژيم‌هاي غذايي، فقط يک رژيم کلي نيست بلکه مخصوص هر گروه خوني مي‌باشد و مي‌تواند کاملاًٌ بر طبق ويژگي‌هاي بدن شما عمل نمايد.

  ديابت بيماري است که کارکرد بدن را در جريان سوخت و ساز صحيح غذاها مختل مي‌سازد. هورمون انسولين ترشح شده از پانکراس به بدن شما کمک مي‌کند تا غذا به انرژي تبديل شود. ديابت به دو صورت به وجود مي‌آيد: يا پانکراس، انسولين ترشح نمي‌کند و يا بدن شما از انسولين ترشح شده نمي‌تواند استفاده کند.

  براي فهميدن اين‌که چرا انسولين بسيار مهم مي‌باشد، بايد بدانيد که چگونه غذا در بدن توليد انرژي مي‌کند. بدن شما از ۶۰ تريليون سلول تشکيل شده، که تمامي اين سلول‌ها براي زنده ماندن و فعاليت نياز به انرژي دارند.

  وقتي شما غذا مي‌خوريد پانکراس، انسولين ترشح مي‌کند و آن‌را به جريان خونتان مي‌فرستد و سلول‌ها از اين انسولين براي تجزيه و جذب گلوکز، اسيدهاي چرب و اسيد آمينه‌ها استفاده مي‌نمايند. هنگامي‌که پانکراس انسولين ترشح مي‌کند، سلول‌هاي بدن هيچ عکس‌العملي نسبت به آن نشان نمي‌دهند، اين وضعيت، مقاومت به انسولين ناميده مي‌شود. اين جاست که بسياري از افراد، خود را با اضافه وزن نشان مي‌دهند و در نتيجه، بدن بيشتر و بيشتر انسولين ترشح مي‌کند و بالاخره پس از مدتي قند در خون جمع شده و به جاي اين‌که توسط سلول‌ها مصرف شود و تبديل به انرژي گردد، همچنان در خون باقي مي‌ماند و به همين دليل است که افراد مبتلا به ديابت، قند خون بالايي دارند و اگر ميزان گلوکز در خون بالا باشد کليه‌ها نمي‌توانند گلوکز را تجزيه کنند و از طريق ادرار دفع مي‌شود. در زمان‌هاي بسيار قديم که آزمايش خون و ادرار وجود نداشت، پزشکان براي تشخيص ديابت به ناچار ادرار را مي‌چشيدند و اگر مزة شيريني احساس مي‌کردند، نشانگر ديابت در بيمار بود.

  ديابت در واقع بر دو نوع است: ديابت نوع ۱ که انسولين ترشح نمي‌شود، ديابت نوع ۲ که بدن، انسولين ترشح شده را نشناخته و از آن استفاده نمي‌کند. ديابت دوران حاملگي يک وضعيت موقتي است که در نيمة دوم بارداري به صورت مقاومت به انسولين پيش مي‌آيد. دليل اين مشکل ترشح زياد هورمون‌ها و يا توقف ترشح انسولين مورد نياز بدن مي‌باشد. ديابت دوران حاملگي معمولاً پس از زايمان از بين مي‌رود. اما زناني که ديابت دوران بارداري داشته‌اند، ريسک بالايي در ابتلا به ديابت نوع ۲ در سنين بالاتر دارند.

  جلوگيري از ابتلا به ديابت در مورد نوع ۲ رايج‌تر است و با پيروي از رژيم غذايي سالم و ورزش امکان‌پذير است. حتي روش‌هاي پيشگيري ديابت نوع ۱ را نيز مانند نوع ۲ با پيروي از رژيم غذايي ويژه گروه خون قابل کنترل مي‌باشد که در پاسخ به موضوع عرق آنتي ديابت(بوقناق اصل با برند یاقوت) که معجوني از عرق بوقناق اصل با فرآ.وری خاص یاقوت برای درمان دیابت و چند بیماری دیگر که به هر نوع طبع و مزاجی سازگار میباشد)مي‌باشد، به آن اشاره شده است. شير و دوغ شتر نيز همين خاصيت انسولين را به صورت يوني و ملکولي در خود دارد که متأثر از مصرف همين عرق است که در کنار این عرق توصیه میشود.

  امروزه پس از اعلام کشف اثرات گياه بوقناق وزول  که روي کبد تأثير متابوليکي دارد و هم براي پاکسازي کبد و خون اثر مستقيم دارد. بنابراين وقتي آنزيم‌ها و هورمون‌ها تنظيم شدند، پانکراس تحت تأثير چنين تحولات متابوليکي، سلول‌هاي ß (بتاي) آن ترميم و اصلاح شده و شروع به فعاليت مي‌کند که نتيجة آن ترشح انسولين و کاهش قند خون و اصلاح الگوي مقاومت سلول‌ها نسبت به انسولين است. طب مدرن و داروسازي، تا زماني‌که مي‌خواهند علايم اين بيماري (ديابت) را با مواد شيميايي (قرص، کپسول و …) مانند متفورمين، گلي بنکلاميد، تالبوتاميد، و … بپوشانند، نمي‌توانند با اين بيماري مبارزه کنند. وقتي‌که تمام بدن آسيب ديده است، بايد تمام اندام‌ها را مورد بررسي و معالجه قرار دهيم نه اين‌که سعي کنيم با داروها فقط روي علايم را بپوشانيم و اين هشدارهاي بدن را نابود کنيم و براي مدتي کوتاه درد را کاهش دهيم. زيرا اين علايم پس از مدتي کوتاه دوباره ظاهر مي‌شوند انسولين مي‌تواند تا مدتي قند خون بيمار را تقليل دهد و در مقياسي معمولي کنترل کند، اما در اصل باعث درمان اين بيماري نخواهد شد، زيرا به وسيلة انسولينِ تجويز شده نمي‌توانيم مسموميت بدن بيمار را برطرف و او را درمان کنيم و با اين قبيل داروها بيمار را با عوارض جانبي انسولين، و داروهاي شيميايي، بيشتر بيمار مي‌کنيم. يکي از عوارض متفورم ين و گلي بن‌کلاميد، کاهش توان جنسي و جلوگيري از نعوظ طبيعي و ايجاد احساس افسردگي است که متأسفانه طب مدرن براي درمان ديابت به ارمغان آورده است.

  موادي که براي پايين آوردن قند خون براي خوردن به بيمار مي‌دهند، مانند سولفور ادرار (سولفات‌هايي که در ادرار هستند) بي‌اثر نيستند و مي‌دانيم که آنها علايم ديابت را مي‌پوشانند و براي مدتي آنها را کاهش مي‌دهند.

  اما ما اين کاهش دادن علايم بيماري را گاهي به غلط با درمان واقعي اشتباه مي‌گيريم و گمان مي‌کنيم که با استفاده از فلان دارو بيمار خوب شده است، اما بعد از مدتي بيماري دوباره ظاهر مي‌شود. اين داروها فقط به وخيم‌تر شدن مشکل کمک مي‌کند ولي در اصل، درمان کننده نيستند. نقطه ضعف طب همين جاست پاشنة آشيل مطرح در افسانه‌ها امروزه در طب استعماري رخ مي‌نمايد. طب استعماري مي‌خواهد بيماري هميشه در کنار ما، سر سفرة ما (با قرص‌ها و کپسول‌ها و …) باشد، نمي‌خواهد بيماري به طور ريشه‌اي درمان و مشکل به طور کامل حل شود، از اين فرآيند تداوم بيماري کمپاني‌هاي صهيونيستي داروسازي سودهاي کلان مي‌برند زيرا اين بيماري و يا هر بيماري ديگري بر اساس نيّات پليد آن‌ها، بايد منشأ ايجاد صدها بيماري و در نتيجه هزارها داروي شيميايي و ميلياردها دلار سود تجاري در عرصة تجارت مافيايي دارو باشد. (در رأس تشکيلات مافيايي FDA آمريکا يک صهيونيست تمام عيار است و هر غذا و دارويي که در جهت تأمين منافع آنها باشد تأييد و هر آنچه با منافع آن‌ها تضاد و تعارض داشته باشد، مردود اعلام مي‌کنند!)

  قرار نيست همه چيز در طب مدرن با اين همه توليد داروهاي شيميايي ختم به خير و ختم به سلامت افراد شود! اين چرخة معيوب بيماري ← مصرف داروهاي شيميايي و داروهاي شيميايي← بيماري‌هاي جديد و بيماري جديد← داروي شيميايي جديد،

  بنابراين نه تنها ديابت بلکه سرطان و انواع MS و ميگرن و آلزايمر و چاقي و افسردگي و کبد چرب و ناتواني‌هاي جنسي کاملاً سياسي- اقتصادي و استعماري است توليد انواع بيماري‌ها مانند ايذر، سياه زخم و ابولا در آفريقا و انواع آنفلوانزاهاي فصلي و خوکي و آلرژي‌ها هم سياسي است تا ملتها گرفتار بيماري و ناتواني شوند و در کنار اين سياست‌هاي شيطاني توليد و ترويج مواد مخدر و مواد آرايشي و افزودني‌هاي شيميايي به غذاها را اضافه کنيد ملاحظه خواهيد کرد سرگرمي‌هايي است که سياست‌هاي استکباري و صهيونيستي براي نابودي ملت‌ها طراحي کرده‌اندتا شرکتهای داروسازی غرب و آمریکا صهیونیسم پولهای زیادی را به جیب بزنند  .

  الف: رژيم‌هاي غذايي که براي انواع بيماري‌ها به ويژه بيماري‌هاي قندي در نظر گرفته مي‌شوند، رژيم‌هاي درستي نيستند و نيازهاي بدن يک انسان بيمار را تأمين نمي‌کنند، بلکه اين رژيم‌ها بيشتر، دستگاه گوارش شخص بيمار را از بين مي‌برند .

  مواد غذايي آلوده و همراه با افزودني‌هاي شيميايي هر چند تحت عنوان پروتئيني و چربي که در اين رژيم‌ها موجود است، باعث اسيدي شدن محيط سلول‌ها و مسموم‌تر شدن بدن مي‌شوند و شرايط بيماري را وخيم‌تر مي‌کنند.

  1: اگر رژيم غذهايي بر اساس گروه خون هر فرد تنظيم شود خيلي کمتر اتفاق مي‌افتد کسي بيمار شود مگر عوامل ديگر در ايجاد بيماري دخيل باشد که از اختيار انسان خارج است.

  2: اگر افراد بر پاية مزاج خود و بر اساس مصلحات غذايي مناسب تغذيه کنند و مزاج شناسي را ملاک رژيم غذايي خود قرار دهند امکان ندارد به بيماري دچار شوند. چرا که در فرهنگ تغذية ايراني و اصول طب اسلامي- سنتي؛ حکيم ابوعلي سينا حدود ۱۰۰۰ سال پيش فرمولي را بيان داشته که مي‌گويد:غذاي شما، دواي شما، و دواي شما غذاي شماست. بنابراين غذاي سالم و طيّب و پاکي را بايد انتخاب کرد که منجر به مرض نشود و اگر شد معلوم است که آن غذا مشکل داشته است.

  وقتي ما بر اساس فرهنگ غربي، الگوي غذايي خود را انتخاب مي‌کنيم بايد بدانيم که بيماري هم به دنبال خواهد داشت که ديابت يکي از پي‌آمدهاي آن است.

  انواع فست فودها، نوشابه‌هاي رنگي گاز دار که شکر سفيد فراوان را به همراه دارد، چيپس و پفک و پيتزا و انواع سس و سوسيس و کالباس و شيريني جات صنعتي که هر يک از مواد متشکلة آن از روغن و شکر و خامه و ژل صنعتي است و آرد سفيد و بدون سبوس تا نحوة پخت آن، همه، سموم خطرناکي هستند که سيستم بدن را اسيدي و آماده براي بيماري مي‌کند و وقتي سروکار ما با مزه‌ها و خوشمزه‌هاي ظاهري باشد بايد در انتظار بيماري باشيم، انواع کنسروهاي غذايي و سرشار از افزودني‌هاي شيميايي و نمک فراوان (کلرور سديم)، انواع شکلات‌ها، شيريني‌هاي صنعتي، مرغ‌هاي آلوده به آنتي بيوتيک‌هاي شيميايي، سيستم هورموني بدن را مختل مي‌سازد و آنزيم‌ها و هورمون‌ها را از وظيفة اصلي خود دور مي‌سازد حتي آنها را ضايع و نابود مي‌کند و انواع ميگرن و ديابت و آلزايمر و M.S و سرطان و چاقي و افسردگي و عصبانيت و يبوست و بواسير و … را به ارمغان مي‌آورد.

  مواد غذايي که در مکانيسم سلامت نقش مؤثري دارد و طبيعت براي انسان در نظر گرفته است؛ مواد خاصي هستند که بيشتر از ميوه‌ها و سبزيجات و سالاد و جوانه‌ها و دانه‌ها تشکيل مي‌شوند. اين غذاها براي افراد سالم و نيز اشخاص ديابتي يکسان هستند و بدن به وسيلة اين مواد خام به بهترين شکلي تغذيه مي‌شود. فست فودها و نوشابه‌هاي ناگوار رنگي گازدار صنعتي، کولاها و کلاه‌هايي هستند که استعمار و فرهنگ غربي براي ما ساخته‌اند مواد سمي و خطرناکي هستند که نه سازندة آنزيم‌ها و هورمون‌ها هستند نه املاح معدني و ويتامين‌هاي مورد نياز بدن را به همراه دارند، غالباً با ادويه و سس و مواد شيميايي مانند نيترات‌ها و گلوتامات و بنزوات‌ها مزة دروغيني يافته که ذائقة ما را فريب داده ولي سيستم گوارش ما را مسموم و مختل مي‌سازند. به جاي روغن زيتون و کنجد و روغن حيواني گاوي به ما روغن‌هاي مارگارين و گياهي و پارافين‌هاي نفتي را دادند (عامل اصلي کبد چرب) و به جاي دمنوش‌هاي مفيد ايراني، چاي و قهوه‌هاي قلابي رنگي و اسانس‌دار را به حلق‌مان ريختند و به جاي خرما و توت و انجير و مويز، قند و شکر سفيد را دادند.

  و به جاي آرد سبوس دار و برنج سبوس دار که سرشار از انواع ويتامين‌هاي گروه B و املاح معدني کلسيم و فسفر و روي و پتاسيم و منيزيم، آرد سفيد و برنج سفيد را به خوردمان دادند، اين همه کمبودها و ضايعات و کاستي‌ها سبب ديابت و انواع بيماري‌ها مي‌شود خلاصه فرهنگ غذايي ما را تغيير دادند چون مي‌خواستند با بيمار شدن ما، داروهاي شيميايي کمپاني‌هاي صهيونيستي را با کسب ميلياردها دلار بر ثروت خود افزوده و ما را هم ناتوان و ذليل و عليل و بيمار سازند زيرا:

  براي نابودي يک ملت لشکرکشي لازم نيست، فقط کافيست الگوي غذايي آنها را تغيير داد.

  به لطف و عنايت الهي امروزه مردم ما آگاه شده‌اند و اين موج بيداري فراگير شده، شهري و روستايي ترفندهاي استعمار فريبکار را دريافته و گروه گروه اکنون به سمت غذاهاي اصيل ايراني، طبيعي و ارگانيک مي‌روند و ديگر سلامت خود را فداي مزه نمي‌کنند و مي‌خواهند اين چند صباح زندگي باقيمانده را بدون قرص و کپسول‌هاي شيميايي صهينونيستي سپري سازند و صبح پيروزي غذاي سالم، طيّب و حلال نزديک است.

  اما در خصوص دو عرق مؤثر براي درمان ديابت تحت عنوان آنتي ديابت (انسولين طبيعي و ارگانيک) در مطالب پي آمده توضيحاتي مبسوط تقديم حضور مي‌گردد.

  آنتي ديابت (انسولين سازطبيعي و ارگانيک)

  آنتي ديابت (انسولين طبيعي و ارگانيک) که بر اساس فرمول خاص و ترکيبي متناسب تهيه و از گياهان ياد شده و ارگانيک بوده بهترين گزينة درماني براي ديابت است به نام مکمل بوقناق که درکنار عرق بوقناق تجویز میشود.

  نکته ای خاص از آقای اسکندری:

  بدن انسان از طبیعت الهام گرفته وساخته شده نه از مواد شیمیایی و سموم دفع آفت باید هر انسان به آن چیزی که میل میکند با دقت بنگرد و توجه به سلامتی و روح و جسم خویش داشته باشد.پس بیاییم برای طول عمر بالا تر از خوراکی های ارگانیک و طبیعی بدون افزودنی های، شیمیایی استفاده کنیم .چرا در کشوری که مهد تمدن ا
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : درمان ,بوقناق ,اسکندری ,دیابت ,ديابت ,معجون ,برای درمان ,درمان دیابت ,آقای اسکندری ,شماره تلفن ,حاصل فرمایید ,09122070671 09364011252 09339195850 ,آقای اسکندری ,
  عرق بوقناق،بوقناق،خاصیت عرق بوقناق,بوقناق چیست،درمان دیابت،بوقناق،معجزه ای دردرمان دیابت

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر